Kuo pasižymi geros komercinės patalpos

Tikriausiai jau žinote, jog komercinės patalpos Vilniuje kainuoja tikrai nepigiai. Nesvarbu ar norite nuomotis, ar nusipirkti, komercinės patalpos atrėš nemažą sumą pinigų iš jūsų kišenės. Būtent dėl šios priežasties reikėtų labai gerai pasvarstyti prieš priimant bet kokius sprendimus. Komercinių patalpų vertę nustato daugelis skirtingų niuansų, todėl apžiūrėti ir įvertinti renkantis komercines patalpas tikrai yra ką.

Komercinės patalpos VilniujePirmas ir bene svarbiausias dalykas yra vieta. Komercinės patalpos Vilniuje savo kaina gali skirtis net keletą kartų, o dažniausiai taip yra dėl to, jog vienos patalpos yra geresnėje vietoje nei kitos. Tiesa, priešingai nei gyvenamieji namai ar butai, komercinės patalpos neturi tų pačių kriterijų vietos patrauklumui nusakyti. Jei su gyvenamosios paskirties statiniais kaina dažniausiai kyla artėjant prie miesto centro, su komercinėmis patalpomis taip nutinka ne visada. Labai svarbu įvertinti tai, kokiu tikslu bus naudojamos komercinės patalpos. Jei tai bus sandėliavimo ar gamybos patalpos, iš kur produkcija iškeliaus į kitus miestus ar šalis, tuomet patalpas tikriausiai geriausiai rinktis atokiau nuo miesto, ten, kur yra gera infrastruktūra ir galima nesunkiai atvažiuoti net ir su itin dideliais vilkikais. Kai kuriais atvejais galbūt net verta pamastyti apie patalpas netoli geležinkelio. Kita vertus, jei jūsų patalpos bus naudojamos kaip nedidelis sandėlis, iš kurio prekės pasklinda po visą miestą, tuomet geriau rinktis vietą kuri yra įvairių miesto mikrorajonų apsuptyje.

Komercinės patalpos Vilniuje taip pat dažnai skiriasi kaina dėl išdėstymo. Pavyzdžiui, bet kokios komercinės patalpos esančios antrame aukšte dažniausiai yra kur kas pigesnės, nei esančios pirmame aukšte. Kodėl taip yra? Viskas labai paprasta – kadangi patalpos komercinės ir į jas pastoviai keliauja arba iškeliauja žaliavos, prekės, produktai ir pan., labai svarbu patogumas. Sandėliuoti produktus pirmame aukšte nėra jokių problemų, tačiau jei jas reikia sunešti į antrąjį aukštą, viskas ne taip patogu. Ypač turint galvoje, jog dauguma produktų šiais laikais yra vežiojami supakuoti ant palečių, kurioms reikia specialaus keltuvo. Jokių laiptų su keltuvu tikrai neįveiksite.

Galiausiai, reikėtų atsižvelgti ir į paprastus, tačiau ne ką mažiau svarbius niuansus – koks šildymas, kiek jis atsieina šaltuoju metų laiku, kokio aukščio lubos, ar yra trifazė elektra, kurios jums vienu ar kitu metu greičiausiai prireiks, ar elektros įvadai tvarkingi, ar pastatas turi visus reikiamus dokumentus ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *