Kaip parduoti seną automobilį?

SupirkimasJeigu norite parduoti seną, o galbūt net antikvarinį automobilį – nedvejokite ir kreipkitės į senų automobilių supirkimu užsiimančias įmones ar privačius supirkėjus. Tačiau neskubėkite kreiptis į pirmą pasitaikiusį, atkreipkite dėmesį į skirtingų pardavėjų siūlomas sąlygas. Senų automobilių supirkimasvienas populiariausių automobilių supirkimo atvejų. Dažna įmonė superka skirtingų metų automobilius, todėl jei jūsiškis – antikvarinis, iš pradžių pasidomėkite, kokios įmonės superka antikvarinius automobilius ir kreipkitės į geriausius pasiūlymus suteikiančius asmenis ar įmones. Išsiaiškinkite, ar įmonė dirba visoje Lietuvoje, ar yra galimybė jos darbuotojams patiems atvykti į jums patogią vietą, kaip namai ar biuras, išsivežti jūsų superkamą automobilį, ar tuo turėsite pasirūpinti pats. Automobilių supirkėjų skelbimuose dažnai yra paminimi metai, kokio senumo automobiliai yra superkami, pavyzdžiui, „superkami automobiliai nuo 1985 iki 1999 metų“. Dažnoje įmonėje galimas ne tik senų automobilių supirkimas, bet ir mikroautobusų ar angliškų automobilių supirkimas.

Niekam ne paslaptis, jog Anglijoje eismas vyksta priešinga kelio puse negu Europoje, tai yra, kaire, ir visos kelių eismo taisyklės turi kairės kelio pusės pirmumo teisę. Vairas angliškuose automobiliuose yra dešinėje pusėje, o pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus, čia galima važiuoti tik su automobiliu, kuris turi vairą kairėje pusėje. Taigi, turint anglišką automobilį, galite rinktis: imtis techninių darbų ir pakeisti vairo poziciją, ar automobilį atiduoti supirkimu užsiimančioms įmonėms ar privatiems asmenims.

Bet kokio techninio stovio superkami automobiliai yra puiki galimybė vairuotojui užsidirbti, galbūt įsigyti naują automobilį, o supirkėjams – jį atnaujinti. Patogu tai, kad dauguma supirkėjų dirba ištisą parą visus metus, todėl bet kada prireikus galėsite atsisakyti nebenaudojamo automobilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *