Kvepalų psichologinis poveikis

Kvepalai moterimsKiekvienas kvapas veikia aplinkinius ir jus pačią, to tikriausiai nepaneigs niekas. Tačiau ar žinojote, jog kvapai veikia ir sąmoningai, ir pasąmoningai? Įdomiausia tai, jog pasąmoningai jie veikia kur kas stipriau, nei sąmoningai. Tai reiškia, kad jūs net nesuprantate ir nesuvokiate, jog kvapai įtakoja jūsų simpatijas, jausmus, ar netgi poelgius. Tokios išvados buvo prieitos po to, kai buvo atlikti eksperimentai bandantys nustatyti, kokią įtaką aplinkiniams daro kvepalai moterims.

Atsižvelgiant į šią kvapų psichologiją, mes nesąmoningai renkamės tuos kvepalus, kurie yra artimi pagal mūsų prigimtinę biologiją. Tad net jei ir galvojate, jog moteriški kvepalai yra pasirenkami tiesiog papurškus ir pauosčius, o po to sąmoningai nusprendus kas jums labiau patinka, iš tikrųjų tokie sprendimai yra atliekami pasąmoningai ir jūs to net nepastebite. Žinoma, to galima išvengti jei sąmoningai rinksitės ne tuos kvepalus, kurie jums patiko ir kurie jus traukia, tačiau toks sprendimas būtų dar keistesnis.

Jūs taip pat tikriausiai esate girdėjus apie tai, jog kvapai gali būti gundantys. Tai taip pat yra tiesa. Jei siekiate suvilioti ar patraukti vyriškio dėmesį, reikėtų mažiau rūpintis tuo, kaip atrodote, o daugiau investuoti į kvapus. Tiek moteris, tiek ir vyrus kvapai veikia labai smarkiai, todėl jei pasikvepinsite kvepalais kurie sukelia potraukį, beveik garantuotai susilauksite daugiau pasisekimo. Tačiau kaip atrasti tą kvapą, kuris būtų gundantis? Ne paslaptis, jog net 65 procentai iš visų pasaulyje esančių moteriškų kvepalų yra gėlių kvapų. Būtent gėlių kvapas yra labiausiai gundantis ir galintis sukelti priešingos lyties susidomėjimą. Psichologija už tokių pasirinkimų yra ganėtinai paprasta – žmonės dažniausiai linksta link to, kas jiems yra pažįstama. Vėlgi, tai vyksta pasąmoningai. Kadangi gėlių kvapas dažniausiai yra siejamas su švelnumu ir moteriškumu, vyrų smegenys tai automatiškai susieja su patrauklumu. Jei norite būti ypatingai seksuali ir patraukli, reikėtų pagalvoti ne tik apie kvepalų kvapą, bet ir apie tai, kokiose vietose kvepinatės. Tradicinės vietos, tokios kaip riešai ar kaklas nieko nenustebins – vietoje to pamėginkite pasikvepinti vidines savo kelių dalis. Taip skleisite kvapą kad ir kur eitumėte.

Galiausiai, nepersistenkite su moteriškais kvepalais ir nestatykite viso savo pasisekimo vien tik ant jų. Kvapai neturėtų būti per daug stiprūs ir intensyvūs – jie tik papildo tai, kas esate, suteikia jums daugiau žavesio ir padeda atkreipti dėmesį.

Viena mintis apie “Kvepalų psichologinis poveikis”

  1. Kad kvapai veikia mus, tai tikrai. Ne tik paprasti, kuriuos mes purškiamės ant savęs, bet ir namų kvapai. Aš pirkau iš https://meduzosnamai.lt/parduotuve/ , tai kai pasklinda po visus namus, tai grynai kaip kokiam SPA pasijauti. Atpalaiduoja, nuramina, atrodo, gyvenimas nebe toks blogas. Pati stebėjaus, kaip paprastas kvapas gali turėti tiek įtakos žmogui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *