Meistro gyvenimas

Šiek tiek kilus abejonių dėl automobilio būklės, užsukome į vieną auto servisą, kur sužinojome, kad mūsų mašinai bus reikalingas stabdžiu remontas. Meistras nusišypsojo ir pasakė, kad šiandien remontui padarys nuolaidą, nes jam pasitaikė gera diena. Nustebome – dažnai žmonės būna nusivylę sunkiu darbu, o čia toks geranoriškas mechanikas. Tačiau jis patikino, kad savo gyvenimu yra labai patenkintas. Jis sutiko pasikalbėti, papasakoti apie save.

Dirba autoservise, taiso stabdžius

Stabdžių remontasKaip sužinojome, stabdžiu remontas nėra vienintelis dalykas, kurį jis atlieka servise. Jis yra tikras stabdžių specialistas, tačiau taip pat tvarko ir visą važiuoklę. „Aš save vadinu automobilių chirurgu – galiu bet kada atidaryti mašinos kapotą ir sutvarkyti vidurius. Taip, kaip chirurgas atidaro žmogaus pilvą ir pažiūri, kas ten negerai, suremontuoja, jeigu dar galima sutvarkyti. Man visada būtent toks darbas ir atrodė įdomus – išsiaiškinti, kas viduje, ir sutvarkyti tai vienaip ar kitaip“, – sako meistras. Jis teigia nuo vaikystės mėgęs žaisti su mašinomis, labiausiai domino tikros mašinos su tikra mechanika. Mėgdavo išardyti senų mašinų dalis, pažiūrėti, kas kaip vyksta. Lenktynių su vaikais ir netikromis mašinėlėmis nežaisdavo, jau geriau iš paprastų modeliukų padarydavo taip, kad jie turėtų motoriukus ir galėtų važiuoti. Kaip dabar sako, jam gaila, kad buvo iš prastos šeimos – gal geroje šeimoje būtų leistas į mokslus rimtus, dabar dirbtų kur nors svarbioje įmonėje vyriausiu mechaniku ar mokslininku.

Grįžo į Tėvynę iš Anglijos

Taip pat meistras prasitaria, kad stabdžiu remontas jam šiuo metu trigubai mielesnis nei prieš keletą metų. Tada jis buvo šiek tiek nusivylęs atlyginimais Lietuvoje, išvyko dirbti į Angliją. Tačiau ten taip ir negavo darbo servise, teko dirbti ūkiuose: vištų, obuolių, braškių. Galiausiai grįžo į Lietuvą ir pasakė, kad darys čia tai, ką nori daryti. Smagu gyventi ir dirbti Lietuvoje, ir servisas toks mielas – tikrieji namai. Meistras sako, kad šitos pilnatvės jis nekeistų į jokius pinigus ir nemielą aplinką svetimoje šalyje bei nemalonų darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *