Patarimai perkantiems pirmą butą

Pirmasis butas – daugeliui ilgai siekta svajonė, tačiau ne visada pirmojo būsto įsigijimas yra teigiama patirtis. Nutinka ir taip, kad perkant pirmuosius savo namus, mes darome labai daug neteisingų sprendimų. Ką daryti, kad naujas butas Vilniaus senamiestyje taptų sėkmingu pirkiniu ir ilgus metus džiugintų?

Finansinių galimybių įvertinimas turi būti vienas iš svarbiausių veiksmų, kuriuos privalo įvertinti pirkėjas. Gerai apgalvokite kokią sumą pinigų galite skirti buto pirkimui. Taip pat prie šio patarimo galima paminėti ir tai, kad reikia išsiaiškinti ar parduodamas objektas atitinką esamą nekilnojamojo turto rinkos kainą. Tai galima padaryti kreipiantis pas nekilnojamojo turto agentus arba pas turto vertintojus.

Butai VilniujeKitas svarbus patarimas susijęs su vieta. Labai atidžiai reikia rinktis buto vietą. Pagalvokite koks bus atstumas nuo jūsų buto iki svarbiausių objektų, pavyzdžiui, poliklinikos, vaistinės, parduotuvės, darbo vietos, o jei turite vaikų, tai aktualu taps, kurioje vietoje yra mokykla ar vaikų darželis. Atminkite, kad tinkamai parinkta namo vieta turi didžiulę reikšmę. Kalbant apie vietą reikia paminėti ir tinkamos vietos pastate reikšmę. Jei namui toks patarimas visai nesvarbus, tai butui vieta pastate tikrai svarbi. Pagalvokite, kuriame aukšte norite gyventi? Svarbu ir tai ar jums labiau patiktų gyventi kraštiniame bute, ar norite gyventi pastato vidinėje dalyje. Nuo buto vietos pastate priklauso sąskaitos už šildymą. Tiesa, jei gyvensite naujos statybos bute, tai buto vieta neturi didelės reikšmės, nes naujos statybos namai labai gerai apšiltinti ir šilumą galima patiems reguliuoti. Dar vienas svarbus aspektas, kuris susijęs su vietos pasirinkimu – buto vieta pagal pasaulio kryptis. Gerai pagalvokite, kas jums svarbu? Gal jums patinka saulė, tai pietinė pusė bus puikus pasirinkimas. O gal miegamajame norite prabusti nuo saulės spindulių, kurie skverbiasi pro langą? Tuomet ieškokite buto, kurio miegamojo kambario langas yra rytinėje pusėje. O jeigu nemėgstate daug saulės, tai rinkitės šiaurinę pusę, į kurią bus nukreipti langai.

Labai svarbu rinktis tik kokybiškos statybos butą. Įsitikinkite, kad statybinės medžiagos aukštos kokybės ir darbus atlieka savo srities specialistai. Reikėtų patikrinti ir tai ar durys ir langai sandarūs. Pasidomėti ar yra tinkamai įrengta ventiliacijos sistema. Tam, kad nenusivilti pirkiniu, reikia rinktis patikimus statytojus arba pardavėjus, kurie nėra suinteresuoti kuo greičiau parduoti. Geriausia rinktis ne vienerius metus dirbančius specialistus, kurie stato aukštos kokybės butus.

Viena mintis apie “Patarimai perkantiems pirmą butą”

  1. Man tai buvo labai svarbu buto interjeras. Norėjau jį pakeisti, atradau, jog norimą interjero stilių gali padėti kurti ir apšvietimas. Tinkami šviestuvai, suteikė mano namams išskirtinumo bei žavesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *