Šiuolaikinė vonios kambario įranga: kiek kainuoja modernus vonios kambarys?

Jauki voniaVonios kambario įrengimas gali pareikalauti daug fantazijos ir daug techninių žinių. Tai viena tų erdvių, kuriai keliami itin griežti komforto ir funkcionalumo reikalavimai. Šiuolaikinė vonios kambario įranga suteikia praktiškai neribotas pasirinkimo galimybes, tačiau platus asortimentas tampa ir rimtu iššūkiu. Ieškantiems aukščiausios kokybės visuomet rekomenduojame rinktis patikimų gamintojų įrangą, kuriai suteikiamos ilgametės kokybės garantijos.

Kuo ypatinga šiuolaikinė vonios kambario įranga?

Šiuolaikinė, aukštus kokybės reikalavimus atitinkanti vonios kambario įranga siūlo maksimaliai apgalvotus technologinius sprendimus, padedančius taupyti jūsų laiką ir vandenį. Sąlyginai dar neseniai rinkoje pasirodę termostatiniai vandens maišytuvai, iškart tiekiantys iš anksto nustatytos temperatūros ir srovės vandenį, šiandien yra montuojami praktiškai visuose namuose. Sparčiai auga ir sensorinių maišytuvų asortimentas, kai vanduo paleidžiamas suveikus jutikliniams davikliams. Atsiranda ir išmaniosios dušo galvos, kurios rodo, kiek vandens sunaudojate. Pačios dušo kabinos virsta mažomis SPA zonomis, kuriose galite ne tik nusiprausti, bet ir klausytis mėgstamos muzikos ar mėgautis vandens masažo privalumais. Sūkurinės vonios, originalių formų elektriniai rankšluosčių džiovintuvai ir kiti technologiniai sprendimai leidžia sukurti išskirtinai patrauklų vonios kambarį, kuriame visuomet malonu leisti laiką.

Kiek kainuoja vonios kambario įrengimas?

Vonios kambario įrengimas / remontas priklauso nuo to, kokius tikslus voniai keliate ir kokio dydžio ši patalpa. Ekspertai teigia, kad vidutinio dydžio – maždaug 5 kvadratinių metrų – vonios kambario įrengimas paprastai kainuoja apie 3–6 tūkst. eurų. Tiesa, jei norėsite daugiau išskirtinumo ir rinksitės šiuolaikinę, garsių prekių ženklų įrangą, vonios kambario įrengimas pareikalaus gerokai didesnės sumos, pvz., jei turite nuosavą namą, kuriame, greičiausiai, vonios kambarys bus didesnis nei 5 kvadratiniai metrai, ir pageidausite šią patalpą įrengti naudojant bent dalį modernių sprendimų, tokių darbų suma gali net kelis kartus viršyti 6 tūkstančius eurų ribą.

Kodėl svarbu rinktis patikimus gamintojus?

Nors vonios kambario įrengimas nėra pigus malonumas, ekspertai pataria, jei tik įmanoma, nesistengti šioje srityje sutaupyti ir negailėti investicijų į kokybiškas prekes. Žinomų, rinkoje palankiai vertinamų gamintojų vonios kambario įranga ne tik užtikrins ilgaamžę eksploataciją, bet ir nekels problemų dėl savo veikimo, taip pat ne vienerius metus išlaikys savo prekinę išvaizdą ir leis jums pamiršti apie greitus remonto darbus. Galiausiai, patikimų gamintojų įrangai visuomet suteikiama kokybės garantija, padedanti sumažinti galimų rūpesčių bagažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *