Veiksniai, įtakojantys auto nuomos kainą

Nuomos paslaugosTiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje tarp skirtingų automobilių nuomos kompanijų gali būti nemažai skirtumų, ypatingai jei žiūrime į skirtingų šalių paslaugas. Vienur, iš pažiūrios, auto nuoma savo kaina yra be galo aukšta, kitur reikalaujamas tik minimalus mokestis, todėl būtina atsižvelgti kas įeina į bazinę automobilių nuomos kainą. Mat dažnai ypatingai pigi automobilių nuoma turi nemažai apribojimų ar kartais net neganrantuoja maksimalaus kelionės saugumo.

Kas gali pakeisti kainą?

Visų pirmiausia rekomenduojame internete lyginti skirtingų nuomos kainų pasiūlymus ir automobilius rezervuoti būtent internetu, nes didžioji dalis auto nuomos kompanijų rezervuojantiems automobilius internetu siūlo mažesnius įkainius. Radę prieinamą ir tinkamą kainą būtinai perskaitykite taisykles, kas įeina į jos sudėtį, to nepadarę dažnai galite apgauti patys save.

Automobilių nuomos kainą gali įtakoti daugybę įvairių faktorių. Visų pirmiausia, tai svarbu atkreipti dėmesį ar auto nuoma savo kaina siūlo pilną ar dalinį draudimą, mat nuomojantis automobilį su daliniu draudimu jums prisideda papildomos draudimo išlaidos. Kitas svarbus faktorius, tai leidžiamas kilometražas. Vieniems automobiliems, kurių nuomos kaina dažniausiai šiek tiek didesnė, kilometražas yra visai neribojamas, kitoms, deja, yra nustatytas leistinas kilometražas. Todėl jei planuojate keliauti nemažus atstumus, auto nuoma su neribojamu kilomtrežu, nors ir šiek tiek brangesnė, tačiau bendroje sumoje jums atsieis kur kas pigiau. Būkite tikri, kad už vaikišką kėdutę, papildomą vairuotoją, stogo bagažinę ar net žiemines padangas jums teks papildomai mokėti, todėl internete ieškokite optimaliausios kainų automobilio bei papildomų daiktų nuomos sąjungos.

Įdomu, kad ypatingai užsienyje gali tekti daugiau sumokėti už automobilį, jei juo naudojatės tik vienai kelionės pusei. Tai reiškia, jeigu jį grąžinate ne ten pat, kur jis buvo pasiimtas. Dažniausiai tokios taisyklės ir papildomi mokesčiai būna nurodyti ypatingai mažu šriftu, todėl atsakingai perskaitykite viską.

Jei automobilius nuomojatės gan dažnai, rekomenduojame bendradarbiauti tik su viena kompanija, mat kaip ir visur, lojaliems klientams visuomet siūlomos patrauklios nuolaidos ir suteikiama pirmienybė, todėl dažnai galite gauti nuolaidą ar nemokamas papildomas paslaugas.

Viena mintis apie “Veiksniai, įtakojantys auto nuomos kainą”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *