Apsipirkimo Lenkijoje rezultatai

MikroautobusaiKai maistas Lietuvoje labai pabrango, daugybei pietuose ir vakaruose gyvenantiems lietuviams pasirodė, kad mikroautobusu nuomos kaina yra visai nedidelė palygint su tuo, kiek reikia mokėti už apsipirkimą mūsų šalies parduotuvėse. Taigi, nemažai lietuvių savo noru nuomojasi mini autobusą ir keliauja apsipirkti. Mes taip pat su šeima nusprendėme vieną kartą pabandyti tokią pramogą. Tai nebuvo sunku, kadangi gyvename Marijampolėje, tad reikėjo tik šiek tiek pajudėti iš namų ir jau atsidūrėme pigaus maisto rojuje. Ar bent jau vietoje, kurią taip mėgsta lietuviai vadinti. Ar tikrai ten viskas taip pigu? Tuojau sužinosite.

Nuomojomės mini busą

Tad, kaip žinia, pirmiausia reikėjo numotis mikro autobusą. Lyg ir norėjome imti pasiskolinti vieną, bet vėliau jo negavome. O kadangi norėjosi turėti pilnai suskaičiuotą tokios kelionės kainą, tai buvo aišku, kad ir autobusiuko nuoma su savo kaina įeis į bendrą samatą. Aštuoni žmonės susimetė ant nuomos ir ant kuro į Lenkiją ir atgal, ir už pačią kelionę išvis susidėjo 10 eurų žmogui. Tai visai nedaug. Aišku, jeigu skaičiuotume savo laiką ir tai, kad teko važiuoti tuo metu, kai šiaip gal norėtume kažką kito veikti, reikėtų pastebėti, kad visgi tai kainavo gal ir daugiau. Tačiau, kadangi į Lenkiją drauge vyko ir nemažai bedarbių, tai net nesinorėjo sakyti, kad tas jų laikas tikrai buvo labai įkainotas.

Maisto kainos

Pirmiausiai atvykus visi šoko prie maisto prekių – juk jų pasipildyti ir atvykome. Didžiausius skirtumus pastebėjau pieno, mėsos, duonos ir saldumynų skyriuje. Taip, mėsa čia buvo tikrai pigesnė. Pati pigiausia atrodė juokingai pigi, o pati brangiausiai nesiekė 75 procentų kainų Lietuvoje brangiausios mėsos. Todėl daug kas pirko šaldytos mėsos gaminius. Gaila, mes vegetarai, tad šio skirtumo nepajutome. Taip pat pigesni atrodė sūriai, pienas, bet kiek gi jų prisipirksi. Pigesni ir saldumynai, tad kitą kartą atvažiuosime čia per Kalėdas. Stambių pirkinių kainos, tarkime, baldų, tikrai pastebimai mažesnės, tad tiems, kas darosi remontą, gal ir apsimoka nuomotis mikro autobusą ir atvažiuoti čia apsipirkti.

Viena mintis apie “Apsipirkimo Lenkijoje rezultatai”

  1. Verslininkai irgi dažnai perka prekes iš Lenkijos, tai kiek teko girdėti dažniausiai vežasi autobusiukais, tad atsiveža mažai prekių. Tikrai ne visi išnaudoja galimybes pasinaudoti logistikos paslaugomis ir atsivežti daugiau prekių vienu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *