Automobilių supirkimo nauda

Auto supirkimasAutomobilių supirkimas visoje Lietuvoje yra populiari paslauga. Internetinėje erdvėje yra ne vienas tinklalapis, siūlantis greitai ir brangiai supirkti bet kokio stovio automobilius. Nesvarbu, ar jie – apynaujai, ar seni, ar visiškai nebevažiuojantys ir daužti. Dažniausiai tokiose svetainėse prašoma suvesti automobilio duomenis, asmens kontaktinį telefoną ir žadama, jog vos po kelių minučių su jumis bus susisiekta. Tačiau ar taip yra iš tikrųjų? Šiame straipsnyje bus papasakota sėkmingo automobilio pardavimo istorija, kurioje pardavėjas liko be galo patenkintas paslauga, vadinama auto supirkimas.

Valstybės tarnautojas Paulius pasakoja, jog vos tik užpildęs užklausą internetinėje svetainėje, jau pirmąją minutę sulaukė penkių skambučių, iš kurių visi pirkėjai buvo susidomėję siūlomu automobiliu. Taigi, Pauliui teliko išsirinkti jį tenkinančią, t.y. didžiausią siūlomą pinigų sumą. Dauguma susidomėjusių parduodamo automobilio pasiūlymu teiravosi, ar jis dar važiuoja, kada baigia galioti techninis automobilio pasas, kokia jo prekinė išvaizda. Visi supirkėjai teigia patys atvažiuojantys į reikiamą vietą pasiimti nebenaudojamo automobilio, o tokio susitikimo metu sudaro oficialų pirkimo-pardavimo sandorį. Tinkamai užregistruoti dokumentai garantuoja, jog su jūsų parduotu automobiliu nebus įvykdomas nusikaltimas ar tiesiog išrenkamos jo dalys ir išvežamos į įvairias šalis.

Sėkmingai automobilį pardavęs Paulius tikina, jog nenustebo tokiu dideliu supirkėjų susidomėjimu, o skambučių jis sulaukdavo ir praėjus kelioms dienoms po jau įvykdyto pardavimo. ,,Juk dauguma lietuvių yra pardavėjai – teko girdėti, kad lietuviams auto supirkimas yra viena pagrindinių verslo šakų. Tokiu aktyvumu lenkiame kaimynines Baltijos šalis: Latviją ir Estiją. Taigi, visiems, norintiems parduoti seną ar tiesiog nebenaudojamą automobilį, rekomenduoju išbandyti šią paslaugą. Ji – patikima“,- sakė pašnekovas.

Daugiau informacijos apie automobilių supirkimą – http://www.autosupirktukas.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *