Madingi indai

Ar indai internetu apskritai gali būti madingi arba nemadingi? Vien iš to, kaip vadinasi straipsnis, galima spėti, kad kažkokios mados visgi egzistuoja. Tačiau jos atsiranda ne dėl to, kad kažkurie dalykai pristatomi dizainerių. Indai yra labai praktiškas daiktas, ir patys žmonės dažnai padiktuoja pasiūlą. Kai paklausa diktuoja pasiūlą, tada madinga tai, ko jums iš tiesų norisi, madinga tai, kokie indai internetu tampa populiarūs. Štai keletas per 2016 – uosius išgrynėjusių mados tendencijų indaujoje.

Mėlyni raštai kraštuose

IndaiVienas iš populiarių šio sezono indų rinkinių yra mėlyni actekų raštus primenantys raštai lėkščių kraštuose bei ant puodelių, kai pats indo pagrindas yra baltas porcelianas. Mėlyni raštai yra kur kas labiau geometriški ir turi stambesnes detales nei klasikiniai mėlyni raštai ant porceliano. Be to, ir indų forma turi būti šiek tiek modernesnė negu senoji klasikinė. Taip pat į rinkinį gali įeiti ir šešios visiškai mažos lėkštutės, kurios būtų tamsiai mėlynos spalvos, o ant jų būtų keletas baltų raštų, atkartojančių tą pačią geometriją, kuria puoštos lėkštės ir puodeliai.

Raudonas porcelianas

Įspūdingai atrodo klasikinių formų porcelianinės lėkštės su paraitytais kraščiukais, nelygiu reljefu. Taip pa tir puodeliai ir jų kavos lėkštelės – su grakščiomis ąselėmis, su dailiais vingiais kraštuose. Tačiau šių indų išskirtinumas tas, kad jie yra tiesiog vienos kraujo raudonumo spalvos. Ne skaisčios, o šiek tiek solidesnės, tamsesnės, gal net kiek primenančios vyną. Toks ypatingas indų servisas papuoš kiekvieną stalą, prie kurio prisėsime pavalgyti.

Mozaikos ir senovė

Dar viena indų puošybos tendencija ryškėja kasdieniniuose servisuose. Lėkščių krašteliai yra dekoruojami, taip pat dekoruojama tokia pati juostelė puodelių viršuje, dekoruojama ir puodelių ąselė. Pati indų spalva gali būti netolygi pilka, dramblio kaulo, kreminė. Viena pusė (ta, kurioje maistas) gali būti šviesi, o kita visiškai tamsi – kaip akmuo. Dekoracijos irgi turi savo ypatybę – jos iš tiesų suskaidytos į mozaikas bei primena kažkokius brangius akmenis, kuriais būtų dekoruojama. Tačiau tą įspūdį iš tiesų kuria perlamutriniai žėrintys dažai.

Koralų įspūdis

Dar vienas nuostabus pasirinkimas – tai koralų įspūdį kuriančios lėkštės bei puodeliai. Jos bus išpieštos tarsi vandeniniais dažais (nors ko gero tai bus vitražo dažai), ir čia bus gėlės, augalai. Pati puodelių ir lėkščių spalva bus netobulai nutepta koralinė – žalsva, melsva, lyg iš nuostabios jūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *