Automobilių pardavimo ir supirkimo tendencijos

Automobilių supirkimasAutomobilių supirkimas be tarpininkų – itin populiari paslauga ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalių valstybėse. Net ir pakeitus ilgus metus oficialia valiuta buvusį litą eurais, pasak tyrimų rezultatų, žmonės taip pat aktyviai parduoda ir superka automobilius kaip ir anksčiau. Be to, supirkėjų nesustabdė kiek pakilusios automobilių pardavimo kainos. Taigi, kokios yra automobilių pardavimo, brangimo ir supirkimo tendencijos Lietuvoje?

Dar prieš pora metų pakilo automobilių pardavimo kainos. Pasak specialistų, tai lėmė išaugusi jų paklausa. Keičiantis valiutai, nemažai žmonių norėjo įsigyti automobilius ar kitus didesnius pirkinius ir taip atsikratyti litų. Taip pat tai lėmė pristabdytas automobilių importo srautas bei pakitusios taisyklės ,,Regitroje“, kuomet kai kuriuos automobilius tapo daug sunkiau užregistruoti. Ėmė populiarėti automobilio pardavimo paslauga internetu, tiesiog įkeliant skelbimus ar kreipiantis į supirkėjus. Kiekvienais metais naujų ir naudotų automobilių pardavimo ir supirkimo atvejų daugėja beveik penkiais tūkstančiais, o ateityje numatoma tokia pati arba net dar didesnė sparta automobilių rinkoje.

Stebint naudotų automobilių paklausą, dažniausiai yra perkami vienuolikos – penkiolikos metų senumo automobiliai. Daugiausia jų – vokiški. Naujus automobilius lietuviai taip pat perka aktyviai, o lyginant su Baltijos šalimis, Lietuvoje šis augimas buvo didžiausias. Daugelį metų rinkos lyderiu kaip labiausiai parduodamas naudotas automobilis tampa ,,Volkswagen Passat“ automobilis. Automobilių supirkėjai taip pat visuomet mielai dairosi, kas parduoda būtent šį automobilį.

Taigi, automobilių pirkimo, pardavimo ir supirkimo verslas išties klesti ir net neketina sustoti. Automobilių supirkimas vis dar išlieka viena populiariausių verslo šakų, vienijančių tautiečius. Dera paminėti, jog ši paslauga yra visiškai saugi ir įteisinama jai reikalingais dokumentais.

Daugiau apie automobilių supirkimą – http://www.autosupirktukas.lt/

Viena mintis apie “Automobilių pardavimo ir supirkimo tendencijos”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *