Kokią grindų dangą vertėtų pasirinkti?

Kai svarstoma apie galimybę atnaujinti namus, neretais atvejais keliamas klausimas, kokia grindų danga gali būti geriausiu pasirinkimu. Įvairių pasirinkimo galimybių yra ne taip ir mažai: siūlomas laminatas, grindų plytelės ar lentos, taip pat ir linoleumas, ir t.t. Rinktis tikrai visada yra iš ko, tad palanku įvertinti, kokie yra didžiausi įvairių siūlomų dangų privalumai bei trūkumai, ir tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

DomusLinoleumas – tai danga, kuri gali būti patiesiama greičiausiai. Tai nereikalauja ypatingai didelių investicijų, ir tikrai labai greitai yra galima pakeisti grindų dangą. Tokia danga atrodo tikrai estetiškai, tačiau ji nepasižymi ilgaamžiškumu – jau po kelerių metų tenka galvoti apie senos dangos keitimą nauja. Nors šis darbas gali būti atliekamas pakankamai greitai, tačiau, tenka pripažinti, kad pats pasiruošimas gali pareikalauti gana nemažai pastangų. Taigi, verta pagalvoti ir apie kitus galimus sprendimus. Pavyzdžiui, laminatas – taip pat greitai tiesiama danga, tačiau ji nėra tokia patvari kaip grindų lentos. Pastaroji pasirinkimo galimybė kainuoja brangiau, tačiau jos tarnavimo trukmė yra kur kas ilgesnė.

Dar viena pasirinkimo galimybė – tai grindų plytelės, kurios dažnai yra pasirenkamos vonios kambariui, virtuvei ir prieškambariui. Išskirtiniai namai kartais yra įrengiami ir nesilaikant standartų – pavyzdžiui, grindų plytelės gali būti klojamos ir gyvenamuosiuose kambariuose. Šalyse, kuriose vidutinė oro temperatūra yra didesnė nei Lietuvoje, grindų plyteles tikrai dažnai nusprendžiama kloti ir miegamajame ar kituose kambariuose – tai gali užtikrinti pakankamą vėsumą namuose. Mūsų šalyje puikia pasirinkimo galimybe gali būti šildomos grindų plytelės – juk prižiūrėti tokią grindų dangą bus iš tiesų labai paprasta, o šaltuoju metų laiku galėsite džiaugtis šiluma ir jaukumu savo namuose.

Jei bus sunku nuspręsti, kokia danga gali geriausiai pasiteisinti, tiesiog galėsite pasikonsultuoti su specialistais, kurie visada galės pateikti tikrai naudingų patarimų, ir priimti tam tikrą sprendimą bus galima iš tiesų labai greitai ir paprastai. Be jokios abejonės, kiekvienu atveju rasite geriausius pasirinkimus, ir netrukus galėsite priimti tam tikrą sprendimą.

Taigi, jei svarstote pakeisti grindų dangą, įvertinkite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi: kartais yra tikimasi, kad dangos kaina bus kuo mažesnė, o kartais tikimasi, kad dangos priežiūra bus tikrai paprasta. Įvertinę, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, sprendimą priimti galėsite kur kas greičiau ir paprasčiau, ir beliks užsisakyti reikiamą kiekį dangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *