Kuo patrauklesni naujesnės statybos būstai Vilniuje?

Nors siūlo naujos statybos butus Vilniuje žmonės įperka ne taip lengvai ir šie yra kelis kartus brangesni už senus butus senuose daugiabučiuose sostinėje, visgi žmonės mieliau pirmiausia bando įpirkti būtent tokį butą. Kuo tokie naujos statybos butai patrauklesni už senus daugiabučius? Štai keletas atsakymų.

Iš tiesų, naujos statybos butai yra pigesni

Butai VIlniujePirmiausia norėtume paneigti mitus, kad senas NT projektas yra pigesnis už naują. Taip galima galvoti tik tuomet, jeigu į viską žiūrėsite paviršutiniškai, matydami tik vieną sluoksnį. Seno daugiabučio išlaikymas labai brangus, neprognozuojamas. Kažkada bus renovacija, už kurią teks mokėti. Brangios šildymo išlaidos, bet kada sprogsta vamzdžiai, sugadina turtą, užliejus elektros instaliacijas, gali net ir kilti gaisras ir pan. Senų daugiabučių kaina vis krenta, galiausiai, artėja laikas, kuomet tokiuose daugiabučiuose bus išvis nerekomenduojama ir negalima gyventi. Vadinasi, tokie daugiabučiai yra prasta investicija, o laikui bėgant išvis taps šlamšto krūva. Štai kodėl verta sumokėti daugiau už brangesnį butą, kurį vėliau netgi parduosite brangiau.

Ilgalaikiškumas

Jeigu senos statybos NT projektas buvo numatytas 80 metų eksploatacijai, ir tas terminas jau eina į pabaigą, tai nauji modernūs butai dar bus naudojami ir nenusidėvėję dar 100 metų. Juk nenorėtumėte būti jauna šeima, įsikeliančia į pastatą, kurį gal po 10 metų reikės griauti arba jis bus avarinės būklės, ir tokiame teks gyventi.

Patogesnis išplanavimas

Sovietiniais laikais statyti daugiabučiai turėjo visi vienodą arba kelių rūšių išplanavimą. Nesunku pamatyti, kaip tai skiriasi tarpusavyje. Sistemos, kuomet kambarys būdavo sujungtas su svetaine, anais laikais nė su žiburiu nerasi. Dabar tai – vienas populiariausių išplanavimų. Perkantieji butą sename daugiabutyje, turi susitaikyti su ta mintimi, kad gyvens tamsiuose nepatogiai išplanuotuose butuose su mažais kambarėliais ir daug vietos koridoriams. Kai naujų butų erdvė visa išnaudota protingai, todėl butuose yra labai šviesu, erdvu, o brangus plotas nenaudojamas nereikalingos erdvėms.

Patrauklesni kaimynai

Galima nujausti, kad naujos statybos butą pirks kaimynai, kurie gal irgi bus panašūs į jus. Tai gal bus jauni, perspektyvūs žmonės, esantys jėgų žydėjime, o ne skaičiuojantys paskutines dienas ir galvojantys, kad nebe apsimoka renovuoti daugiabučio, nes nesulauks jau to.

Uždari arba geriau sutvarkyti kiemai

Vaikų auginimo atžvilgiu, nauji daugiabučiai daug patrauklesni, nes turi saugius, filmuojamus arba bent jau uždarus kiemus, kur daug paprasčiau galima ir vaiką vieną palikti kieme žaisti.

Viena mintis apie “Kuo patrauklesni naujesnės statybos būstai Vilniuje?”

  1. Naujų butų iplanavimas yra daug patogesnis ir suteikia daugiau improvizacijos laisvės kuriant interijerą. Mes naujos statybos name įsirengėme komercines patalpas- biurą. Moderni aplinka negalėjo būti apstatyta įprastais baldais, todėl pasirinkome modernius ir unikalius baldus( https://admodum.lt/type/biuro-stalai/ ).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *