Mediniai valgomojo stalai stilingam ir praktiškam interjerui

Stalai valgomajamViena gražiausių šeimos tradicijų – susirinkti prie bendro pietų stalo. Kad ši akimirka būtų maloni ir įsimintina, o pietūs – skanūs ir sotūs, pagalvokite apie valgomojo interjero įrengimą. Vienas svarbiausių klausimų – valgomojo stalai. Minėtasis baldas lemia visos patalpos nuotaiką ir formuoja jos stilių. Baldininkai teigia, kad vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – medinis stalas. Tai nesenstanti klasika, savo vietą atrandanti tiek tradiciniame, tiek moderniame interjere.

Kodėl verta rinktis medinį valgomojo stalą?

Rinkdamiesi valgomojo stalą, didžiausią dėmesį skirkite jo gamybinėms medžiagoms. Šių pasirinkimas išties didelis – medis, stiklas, plastikas, metalas ir kitos medžiagos leis realizuoti individualias dizaino idėjas. Vis dėlto, priimdami sprendimą, turite įvertinti ne tik estetiką, bet ir funkcionalumą. Šiuo atveju natūralios medienos stalai yra vienas optimaliausių variantų – toks stalas ne tik žavi savo stiliumi ir išskirtinumu, bet ir užtikrina ilgaamžę eksploataciją bei patikimą naudojimą ne vieną dešimtį metų. Iš kitos pusės, labai svarbu bendrauti su profesionaliais baldininkais, kurie dirba su aukštos kokybės medžiagomis.

Kokios formos stalą rinktis?

Kitas aktualus klausimas – valgomojo stalo forma. Paprastai pirkėjai renkasi stačiakampio, kvadrato, ovalo arba apskritimo formos stalus. Konkretus sprendimas priklauso nuo interjero sprendimų ir patalpos dydžio. Standartinis stačiakampio formos stalas yra vienas patogiausių sprendimų, kadangi ant jo galėsite patogiai sudėti visą maistą ir nejausite diskomforto, bendraudami su šeimos nariais ar draugais. Iš kitos pusės, stačiakampis stalas rekomenduojamas erdvesniam valgomajam. Toks stalas geriausiai atrodys kambario viduryje. Jo plotis turėtų siekti 80–105 cm. Mažos erdvės patalpai rekomenduojami kvadratiniai stalai. Siekiant efektyviai taupyti vietą, rekomenduojama šį stalą statyti prie lango. Ovalo ir apskritimo stalai tinka įvairių dydžių valgomajam, tačiau jie gana problematiški stiliaus klausimu, pvz., ovalūs baldai labiau tik lengvame interjere, kur dominuoja moteriška energija. Apskritas stalas paprastai nebūna didelis, t. y. dažniausiai šis baldas atlieka kavos stalelio funkciją.

Įvertinkite stiliaus sprendimus

Itin svarbu pagalvoti apie valgomojo stalo stilių, dekorą ir spalvas. Apsilankykite svetainėje http://domusgalerija.lt ir išsirinkite visus jūsų lūkesčius atitinkantį baldą – plati modelių ir dizaino pasiūla atitiks jūsų išsikeltus kriterijus, nepriklausomai nuo to, ar pirmenybę skiriate klasikai, ar modernizmu. Baldininkai teigia, kad siekiant harmonijos, reikėtų rinktis stalą, kuris derėtų prie kitų valgomojo baldų ir apdailos sprendimų. Iš kitos pusės, jei jūsų valgomasis yra gana nuobodus ir jaučiate, kad jame trūksta energijos, rinkitės kontrastingų spalvų medinius stalus (nepamirškite prie stalo priderinti kėdes).

Viena mintis apie “Mediniai valgomojo stalai stilingam ir praktiškam interjerui”

  1. Mediniai stalai įpatingai gražiai atrodo laisvalaikio zonoje kieme. Dažniausiai šiuos mūsų tautiečiai ir renkasi, juk tai ne tik gražu, bet ir funkcionalu. Kur kas jaukiau prisėsti prie medinio stalo kieme nei prie plasmasinio, kurie taip pat yra itin populiarūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *