Naujas būstas Vilniuje už priimtiną kainą – ar tai įmanoma?

Naujas būstas VilniujeAr yra svarbesnis pirkinys už naują gyvenamąjį būstą? Namams skiriame itin daug dėmesio, nes tai mūsų užuovėja, ramybė ir apsauga. Natūralu, kad nusprendę įsigyti naujus namus, šiam pirkiniui skiriame daug laiko ir išlaidų. Naujas būstas Vilniuje atitinka daugelio jaunų šeimų poreikius – gyvenimas sostinėje užtikrina gana aukštą pragyvenimo lygį, gerą darbą, patogias galimybes auginti ir ugdyti vaikus. Deja, negalima paneigti ir kitos medalio pusės – gyvenimas didžiausiame Lietuvos mieste reikalauja ir didelių išlaidų. Ar galima tikėtis rasti namus už gerą ir patrauklią kainą? NT brokeriai teigia, kad – taip. Svarbiausia – rinktis patikimą pardavėją ir racionaliai įvertinti jums siūlomo nekilnojamojo turto privalumus bei trūkumus.

Paprasčiausias būdas įvertinti nekilnojamąjį turtą – atsižvelgti į šalia parduodamo būsto esančius skaičius. Vis dėlto, vertindami vien tai, galite suklysti. Visų pirma, pirkdami namus perkate ne tik stogą virš galvos, bet ir investuojate į savo (ir savo šeimos) gyvenimo kokybę, gerovę, saugumą. Galiausiai, verta iš anksto pagalvoti apie investicinę nekilnojamojo turto kainą – kokią vertę būstas išlaikys po dešimties, dvidešimties metų? Kokią sumą pinigų atgausite, jei nuspręsite butą parduoti?

3 svarbiausi kainos kriterijai

Vertindami būsto kainą, turite įvertinti 3 esminius aspektus – būsto lokacijos vietą, kasdienybės komfortą ir statybos kokybę. Kitaip sakant, jei žiūrėsite vien į skaičius, racionaliausias sprendimas – įsigyti senos statybos butą, tačiau šiuo atveju turėsite investuoti ir į būsto remontą, taip pat – susitaikyti su tuo, kad tokie namai paprastai negali užtikrinti aukštos gyvenimo kokybės dėl pasenusių inžinerinių tinklų, brangaus šildymo, prastos būklės laiptinių ar netvarkingos (ir nesaugios) gyvenamosios aplinkos. Ir priešingai – investuodami didesnę sumą pinigų į naujos statybos daugiabutį, tuo pačiu gaunate didelį privalumų bagažą.

Šiuolaikiški nauji butai Vilniuje statomi, naudojant aukštos kokybės medžiagas ir taikant modernias technologijas, todėl tokie būstai yra šviesesni, šiltesnis, erdvesni. Patikimos gamybinės medžiagos, profesionali santechnika, reguliuojama šildymo sistema, nauji inžineriniai tinklai leidžia pamiršti remonto rūpesčius ar dideles šildymo sąskaitas. Vertinant gyventojų patogumą ir komfortą, NT projektai statomi struktūriškai patogioje miesto zonoje, iš kurios nesunkiai pasiekiami svarbiausi miesto objektai, tuo pačiu suteikiant galimybę mėgautis privačiu vidiniu kiemu ir atsiriboti nuo miesto šurmulio. Saugumą užtikrina vaizdo stebėjimo sistemos, rakinamos laiptinės, privačios automobilių stovėjimo aikštelės. Galiausiai, tokie butai ilgus metus išlaiko savo investicinę vertę, o paskolas teikiantys bankai siūlo palankesnes galimybes skolintis.

Viena mintis apie “Naujas būstas Vilniuje už priimtiną kainą – ar tai įmanoma?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *